ساخت قالب قطعات بتنی

ساخت قالب قطعات بتنی

قطعات بتنی قطعاتی هستند که توسط تولیدکنندگان عرضه و پس از حمل و نقل در محل کارگاه نصب می شوند.این نوع قالب بر اساس سفارش مشتری طراحی و ساخته می شود.این نوع قالب ها طوری ساخته می شوند که چندین بار مورد استقاده قرار گیرند.
دیوارهای پیش ساخته بتنی که از ستون ,قطعات فونداسیون و پانل دیوار تشکیل شده اند و H پانل نامیده می شوند با توجه به سرعت اجرا, زیبایی, دوام و قابلیت جابجایی قطعات و صرفه اقتصادی به دلیل نوسانات غیر متعارف نرخ مصالح,کاربرد زیادی دارد.
این قطعات قابل نصب بروی ستون های پیش ساخته بتنی یا ستون های H شکل فلزی می باشند و محاسبه و طراحی دیوارها,ستون و فونداسیون بر اساس بار غالب که بار باد منطقه نصب قطعات می باشد صورت می گیرد.از طرح های زیبا و جذاب حصارکشی می توان سنگ بادبر, آجرنما, ساده و محرابی را نام برد.
مزایای دیوارهای بتنی پیش ساخته عبارت است از:

  1. اکسپوز بودن هر دو سطح پانل دیوار
  2. علاوه بر تنوع در طرح و رنگ قالب های تولیدی توسط این شرکت,توانایی قبول سفارش هر نوع دیوار پیش ساخته بتنی در طرح ها و ابعاد مختلف را داراست.
  3. امکان حک آرم سازمان ها و موسسات بروس پانل دیوار پیش ساخته بتنی نیز وجود دارد.
  4. کاهش هزینه های کار نیروی انسانی
  5. کاهش پرت مصالح و ماشین آلات موردنیاز
  6. کاهش زمان اجرا
  7. کنترل کیفیت بهتر
  8. وابستگی کمتر به شرایط جوی
  9. صرفه جویی در تجهیزات نصب

گروه صنعتی مانستربلوک تولیدکننده انواع دستگاه بلوک زن,ساخت بلوک زن,دستگاه بلوک زنی,دستگاه بلوک زن اتوماتیک,بلوک,بلوک سیمانی,بلوک سبک,بلوک سبک سیمانی,دستگاه بلوک زن دست دوم,دستگاه بلوک زن متحرک,دستگاه بلوک زن ثابت,دستگاه جدول زن,تولید سنگ فرش,تولید جدول,ساخت قالب دستگاه بلوک زن,ساخت قالب بلوک زن,ساخت قالب قطعات بتنی,ساخت قالب جدول,ساخت قالب سنگ فرش با مناسب ترین قیمت دستگاه بلوک زن و بالاترین کیفیت ممکن.